Delegaci zjazdu: Różnice pomiędzy wersjami

Skocz do: nawigacja, szukaj
(korekta)
 
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
<big>'''Wstępnie ustalona liczba delegatów zgodnie z obowiązującym kluczem'''</big>
+
<big>'''Ustalona uchwałą ZG [http://pti.org.pl/content/download/6484/48542/file/U-ZG-133e-XII-17_z_2017-04-13_%28w1%29_ws._delegatow_zjazdu.pdf nr 133e/XII/17 z dnia 13.04.2017 r.] liczba delegatów zgodnie z obowiązującym kluczem'''</big>
  
 
<center>
 
<center>
{| class="wikitable sortable" style="text-align:center"
+
{| class="wikitable sortable" style="text-align:right" <!-- styl wyrównywania nie działa - nie wiem dlaczego  -->
! align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Lp.'''
+
! '''Lp.'''
! align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Oddz.'''
+
! '''Oddz.'''
! align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Liczba czł. honor.'''
+
! '''Liczba czł. honor.'''
! align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Liczba deleg. wyb.'''
+
! '''Liczba deleg. wyb.'''
! align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Razem liczba del.'''
+
! '''Razem liczba del.'''
  
 
|-
 
|-
Linia 14: Linia 14:
 
|  2||O/Gśl || 1|| 4|| 5
 
|  2||O/Gśl || 1|| 4|| 5
 
|-
 
|-
|  3||O/Kpm || || 6|| 6
+
|  3||O/Kpm || -|| 6|| 6
 
|-
 
|-
|  4||O/Lub || || 2|| 2
+
|  4||O/Lub || -|| 2|| 2
 
|-
 
|-
|  5||O/Łód || || 4|| 4
+
|  5||O/Łód || -|| 4|| 4
 
|-
 
|-
 
|  6||O/Maz || 7||15||22
 
|  6||O/Maz || 7||15||22
Linia 26: Linia 26:
 
|  8||O/Pom || 1|| 6|| 7
 
|  8||O/Pom || 1|| 6|| 7
 
|-
 
|-
|  9||O/Pdk || || 4|| 4
+
|  9||O/Pdk || -|| 4|| 4
 
|-
 
|-
| 10||O/Pdl || ||12||12
+
| 10||O/Pdl || -||12||12
 
|-
 
|-
| 11||O/Śwk || || 2|| 2
+
| 11||O/Śwk || -|| 2|| 2
 
|-
 
|-
 
| 12||O/Wpl || 1|| 3|| 4
 
| 12||O/Wpl || 1|| 3|| 4
Linia 43: Linia 43:
  
  
<big>'''Lista delegatów - do uzupełniania po wyborze w oddziałach'''</big>
+
<big>'''Lista delegatów'''</big>
  
 
<center>
 
<center>
Linia 53: Linia 53:
  
 
|-
 
|-
| align=center | 1|| [[Mazur Zygmunt]]           ||O/Dśl-01c|| czł. honorowy
+
| align=center | 1|| [[Użytkownik:Mazur Zygmunt|Mazur Zygmunt]]                                     ||O/Dśl-01c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center | 2|| [[Dubielewicz Iwona]]       ||O/Dśl-01w||wybór
+
| align=center | 2|| [[Użytkownik:Dubielewicz Iwona|Dubielewicz Iwona]]                             ||O/Dśl-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center | 3|| [[Huzar Zbigniew]]         ||O/Dśl-02w||wybór
+
| align=center | 3|| [[Użytkownik:Huzar Zbigniew|Huzar Zbigniew]]                                   ||O/Dśl-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center | 4|| [[Klimczyk Paweł]]         ||O/Dśl-03w||wybór
+
| align=center | 4|| [[Użytkownik:Klimczyk Paweł|Klimczyk Paweł]]                                   ||O/Dśl-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center | 5|| [[Mazur Hanna]]             ||O/Dśl-04w||wybór
+
| align=center | 5|| [[Użytkownik:Mazur Hanna|Mazur Hanna]]                                         ||O/Dśl-04w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center | 6|| [[Mazur Paweł]]             ||O/Dśl-05w||wybór
+
| align=center | 6|| [[Użytkownik:Mazur Paweł|Mazur Paweł]]                                         ||O/Dśl-05w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center | 7|| [[Maciaszek Leszek]]       ||O/Dśl-06w||wybór
+
| align=center | 7|| [[Użytkownik:Maciaszek Leszek|Maciaszek Leszek]]                               ||O/Dśl-06w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center | 8|| [[Niemiec Andrzej]]         ||O/Dśl-07w||wybór
+
| align=center | 8|| [[Użytkownik:Niemiec Andrzej|Niemiec Andrzej]]                                 ||O/Dśl-07w||wybór
 +
|-
 +
| align=center | 9|| [[Użytkownik:Pec Janusz|Pec Janusz]]                                          ||O/Dśl-08w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center | 9|| [[Pec Janusz]]             ||O/Dśl-08w||wybór
+
| align=center |10|| [[Użytkownik:Staszak Urszula|Staszak Urszula]]                                 ||O/Dśl-09w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |10|| [[Staszak Urszula]]        ||O/Dśl-09w||wybór
+
| align=center |11|| [[Użytkownik:Żmudziński Janusz|Żmudziński Janusz]]                             ||O/Dśl-10w||wybór
|-
+
| align=center |11|| [[Żmudziński Janusz]]       ||O/Dśl-10w||wybór
+
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |12|| [[Nowak Jerzy S.]]         ||O/Gśl-01c|| czł. honorowy
+
| align=center |12|| [[Użytkownik:Nowak Jerzy S.|Nowak Jerzy S.]]                                   ||O/Gśl-01c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |13||                             ||O/Gśl-01w||wybór
+
| align=center |13|| [[Użytkownik:Głazek Wojciech|Głazek Wojciech]]                                ||O/Gśl-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |14||                            ||O/Gśl-02w||wybór
+
| align=center |14|| [[Użytkownik:Kapczyński Adrian|Kapczyński Adrian]]                             ||O/Gśl-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |15||                             ||O/Gśl-03w||wybór
+
| align=center |15|| [[Użytkownik:Mizerski Adam|Mizerski Adam]]                                    ||O/Gśl-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |16||                             ||O/Gśl-04w||wybór
+
| align=center |16|| [[Użytkownik:Smugowski Sławomir|Smugowski Sławomir]]                          ||O/Gśl-04w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |17||                             ||O/Kpm-01w||wybór
+
| align=center |17|| [[Użytkownik:Ankiewicz-Jasińska Ewa|Ankiewicz-Jasińska Ewa]]  ||O/Kpm-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |18||                             ||O/Kpm-02w||wybór
+
| align=center |18|| [[Użytkownik:Bała Piotr|Bała Piotr]]                                          ||O/Kpm-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |19||                            ||O/Kpm-03w||wybór
+
| align=center |19|| [[Użytkownik:Dorożyński Janusz|Dorożyński Janusz]]                             ||O/Kpm-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |20||                             ||O/Kpm-04w||wybór
+
| align=center |20|| [[Użytkownik:Kwiatkowska Anna Beata|Kwiatkowska Anna Beata]]  ||O/Kpm-04w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |21||                             ||O/Kpm-05w||wybór
+
| align=center |21|| [[Użytkownik:Ludwichowski Jerzy|Ludwichowski Jerzy]]                          ||O/Kpm-05w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |22||                             ||O/Kpm-06w||wybór
+
| align=center |22|| [[Użytkownik:Osińska Wiesława|Osińska Wiesława]]                              ||O/Kpm-06w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |23|| [[Kulik Wojciech]]         ||O/Lub-01w||wybór
+
| align=center |23|| [[Użytkownik:Kulik Wojciech|Kulik Wojciech]]                                   ||O/Lub-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |24|| [[Miłosz Elżbieta]]         ||O/Lub-02w||wybór
+
| align=center |24|| [[Użytkownik:Miłosz Elżbieta|Miłosz Elżbieta]]                                 ||O/Lub-02w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |25|| [[Banasiak Robert]]       ||O/Łód-01w||wybór
+
| align=center |25|| [[Użytkownik:Banasiak Robert|Banasiak Robert]]                                 ||O/Łód-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |26|| [[Łuczak Zdzisław]]       ||O/Łód-02w||wybór
+
| align=center |26|| [[Użytkownik:Łuczak Zdzisław|Łuczak Zdzisław]]                                 ||O/Łód-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |27|| [[Niedźwiedziński Marian]] ||O/Łód-03w||wybór
+
| align=center |27|| [[Użytkownik:Niedźwiedziński Marian|Niedźwiedziński Marian]] ||O/Łód-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |28|| [[Ostrowska Beata]]       ||O/Łód-04w||wybór
+
| align=center |28|| [[Użytkownik:Ostrowska Beata|Ostrowska Beata]]                                 ||O/Łód-04w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |29|| [[Blikle Andrzej J.]]       ||O/Maz-01c|| czł. honorowy
+
| align=center |29|| [[Użytkownik:Blikle Andrzej J.|Blikle Andrzej J.]]                             ||O/Maz-01c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |30|| [[Deminet Jarosław]]       ||O/Maz-02c|| czł. honorowy
+
| align=center |30|| [[Użytkownik:Deminet Jarosław|Deminet Jarosław]]                               ||O/Maz-02c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |31|| [[Hołyński Marek]]         ||O/Maz-03c|| czł. honorowy
+
| align=center |31|| [[Użytkownik:Hołyński Marek|Hołyński Marek]]                                   ||O/Maz-03c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |32|| [[Iszkowski Wacław]]       ||O/Maz-04c|| czł. honorowy
+
| align=center |32|| [[Użytkownik:Iszkowski Wacław|Iszkowski Wacław]]                               ||O/Maz-04c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |33|| [[Jaskólski Stanisław]]     ||O/Maz-05c|| czł. honorowy
+
| align=center |33|| [[Użytkownik:Jaskólski Stanisław|Jaskólski Stanisław]]                         ||O/Maz-05c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |34|| [[Madey Jan]]               ||O/Maz-06c|| czł. honorowy
+
| align=center |34|| [[Użytkownik:Madey Jan|Madey Jan]]                                             ||O/Maz-06c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |35|| [[Maniecki Marek]]         ||O/Maz-07c|| czł. honorowy
+
| align=center |35|| [[Użytkownik:Maniecki Marek|Maniecki Marek]]                                   ||O/Maz-07c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |36||                             ||O/Maz-01w||wybór
+
| align=center |36|| [[Użytkownik:Andraszek Anna|Andraszek Anna]]                                  ||O/Maz-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |37||                             ||O/Maz-02w||wybór
+
| align=center |37|| [[Użytkownik:Boboli Agnieszka|Boboli Agnieszka]]                              ||O/Maz-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |38||                             ||O/Maz-03w||wybór
+
| align=center |38|| [[Użytkownik:Cenkier Grzegorz|Cenkier Grzegorz]]                              ||O/Maz-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |39||                             ||O/Maz-04w||wybór
+
| align=center |39|| [[Użytkownik:Cetnarowicz-Jutkiewicz Anna|Cetnarowicz-Jutkiewicz Anna]]        ||O/Maz-04w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |40||                             ||O/Maz-05w||wybór
+
| align=center |40|| [[Użytkownik:Dyżewski Andrzej|Dyżewski Andrzej]]                              ||O/Maz-05w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |41||                             ||O/Maz-06w||wybór
+
| align=center |41|| [[Użytkownik:Ganzha Maria|Ganzha Maria]]                                      ||O/Maz-06w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |42||                             ||O/Maz-07w||wybór
+
| align=center |42|| [[Użytkownik:Kalinowska-Iszkowska Małgorzata|Kalinowska-Iszkowska Małgorzata]] ||O/Maz-07w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |43||                             ||O/Maz-08w||wybór
+
| align=center |43|| [[Użytkownik:Marciński Włodzimierz|Marciński Włodzimierz]]                      ||O/Maz-08w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |44||                             ||O/Maz-09w||wybór
+
| align=center |44|| [[Użytkownik:Mizerska Ewa|Mizerska Ewa]]                                      ||O/Maz-09w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |45||                             ||O/Maz-10w||wybór
+
| align=center |45|| [[Użytkownik:Paluszyński Wiesław|Paluszyński Wiesław]]                        ||O/Maz-10w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |46||                             ||O/Maz-11w||wybór
+
| align=center |46|| [[Użytkownik:Paprzycki Marcin|Paprzycki Marcin]]                              ||O/Maz-11w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |47||                             ||O/Maz-12w||wybór
+
| align=center |47|| [[Użytkownik:Piątkowska Małgorzata|Piątkowska Małgorzata]]                    ||O/Maz-12w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |48||                             ||O/Maz-13w||wybór
+
| align=center |48|| [[Użytkownik:Sitarski Kamil|Sitarski Kamil]]                                  ||O/Maz-13w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |49||                            ||O/Maz-14w||wybór
+
| align=center |49|| [[Użytkownik:Szatkowski Tomasz|Szatkowski Tomasz]]                             ||O/Maz-14w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |50||                             ||O/Maz-15w||wybór
+
| align=center |50|| [[Użytkownik:Wojsyk Kajetan|Wojsyk Kajetan]]                                  ||O/Maz-15w ||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |51|| [[Tadeusiewicz Ryszard]]   ||O/Mpl-01c|| czł. honorowy
+
| align=center |51|| [[Użytkownik:Tadeusiewicz Ryszard|Tadeusiewicz Ryszard]]                       ||O/Mpl-01c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |52|| [[Marek Valenta]]           ||O/Mpl-02c|| czł. honorowy
+
| align=center |52|| [[Użytkownik:Valenta Marek|Valenta Marek]]                                     ||O/Mpl-02c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |53|| [[ Bubak Marian]]         ||O/Mpl-01w||wybór
+
| align=center |53|| [[Użytkownik: Bubak Marian| Bubak Marian]]                             ||O/Mpl-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |54|| [[ Chodacka Beata ]]       ||O/Mpl-02w||wybór
+
| align=center |54|| [[Użytkownik: Chodacka Beata|Chodacka Beata]]                                   ||O/Mpl-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |55|| [[Jakubowski  Maciej ]]     ||O/Mpl-03w||wybór
+
| align=center |55|| [[Użytkownik:Jakubowski Maciej|Jakubowski  Maciej]]                             ||O/Mpl-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |56|| [[Niwicki Jacek ]] ||O/Mpl-04w||wybór
+
| align=center |56|| [[Użytkownik:Niwicki Jacek|Niwicki Jacek]]                                     ||O/Mpl-04w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |57|| [[Noga Marian ]]           ||O/Mpl-05w||wybór
+
| align=center |57|| [[Użytkownik:Noga Marian|Noga Marian ]]                                         ||O/Mpl-05w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |58|| [[Pełech-Pilichowski Tomasz]] ||O/Mpl-06w||wybór
+
| align=center |58|| [[Użytkownik:Pełech-Pilichowski Tomasz|Pełech-Pilichowski Tomasz]]             ||O/Mpl-06w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |59|| [[Syryjczyk Tadeusz]]     ||O/Mpl-07w||wybór
+
| align=center |59|| [[Użytkownik:Syryjczyk Tadeusz|Syryjczyk Tadeusz]]                             ||O/Mpl-07w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |60|| [[Szczerba Andrzej]]       ||O/Mpl-08w||wybór
+
| align=center |60|| [[Użytkownik:Szczerba Andrzej|Szczerba Andrzej]]                               ||O/Mpl-08w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |61|| [[Myszor Alicja]]           ||O/Pom-01c|| czł. honorowy
+
| align=center |61|| [[Użytkownik:Myszor Alicja|Myszor Alicja]]                                     ||O/Pom-01c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |62||                             ||O/Pom-01w||wybór
+
| align=center |62|| [[Użytkownik:Adamowicz Marek|Adamowicz Marek]]                                  ||O/Pom-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |63||                             ||O/Pom-02w||wybór
+
| align=center |63|| [[Użytkownik:Szukiewicz Piotr|Szukiewicz Piotr]]                                ||O/Pom-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |64||                             ||O/Pom-03w||wybór
+
| align=center |64|| [[Użytkownik:Kiedrowski Wojciech|Kiedrowski Wojciech]]                          ||O/Pom-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |65||                             ||O/Pom-04w||wybór
+
| align=center |65|| [[Użytkownik:Kifner Tadeusz |Kifner Tadeusz ]]                                  ||O/Pom-04w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |66||                             ||O/Pom-05w||wybór
+
| align=center |66|| [[Użytkownik:Majewski Andrzej|Majewski Andrzej]]                                ||O/Pom-05w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |67||                             ||O/Pom-06w||wybór
+
| align=center |67|| [[Użytkownik:Pikus Hanna |Pikus Hanna ]]                                        ||O/Pom-06w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |68|| [[Bolanowski Marek]]       ||O/Pdk-01w||wybór
+
| align=center |68|| [[Użytkownik:Bolanowski Marek|Bolanowski Marek]]                               ||O/Pdk-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |69|| [[Kwater Tadeusz]]     ||O/Pdk-02w||wybór
+
| align=center |69|| [[Użytkownik:Kwater Tadeusz|Kwater Tadeusz]]                                   ||O/Pdk-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |70|| [[Mazur Damian]]         ||O/Pdk-03w||wybór
+
| align=center |70|| [[Użytkownik:Mazur Damian|Mazur Damian]]                                       ||O/Pdk-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |71|| [[Paszkiewicz Andrzej]]         ||O/Pdk-04w||wybór
+
| align=center |71|| [[Użytkownik:Paszkiewicz Andrzej|Paszkiewicz Andrzej]]                         ||O/Pdk-04w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |72|| [[Babicz Zdzisław]]         ||O/Pdl-01w||wybór
+
| align=center |72|| [[Użytkownik:Babicz Zdzisław|Babicz Zdzisław]]                                 ||O/Pdl-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |73|| [[Bałazy Andrzej]]         ||O/Pdl-02w||wybór
+
| align=center |73|| [[Użytkownik:Bałazy Andrzej|Bałazy Andrzej]]                                   ||O/Pdl-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |74|| [[Bobrowski Leon]]         ||O/Pdl-03w||wybór
+
| align=center |74|| [[Użytkownik:Bobrowski Leon|Bobrowski Leon]]                                   ||O/Pdl-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |75|| [[Boguski Adam]]           ||O/Pdl-04w||wybór
+
| align=center |75|| [[Użytkownik:Boguski Adam|Boguski Adam]]                                       ||O/Pdl-04w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |76|| [[Chojnowski Adam]]         ||O/Pdl-05w||wybór
+
| align=center |76|| [[Użytkownik:Chojnowski Adam|Chojnowski Adam]]                                 ||O/Pdl-05w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |77|| [[Cichocki Radosław]]       ||O/Pdl-06w||wybór
+
| align=center |77|| [[Użytkownik:Cichocki Radosław|Cichocki Radosław]]                             ||O/Pdl-06w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |78|| [[Cwalina Krzysztof]]       ||O/Pdl-07w||wybór
+
| align=center |78|| [[Użytkownik:Cwalina Krzysztof|Cwalina Krzysztof]]                             ||O/Pdl-07w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |79|| [[Jakubowski Wojciech]]     ||O/Pdl-08w||wybór
+
| align=center |79|| [[Użytkownik:Jakubowski Wojciech|Jakubowski Wojciech]]                         ||O/Pdl-08w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |80|| [[Muzyk Marcin]]           ||O/Pdl-09w||wybór
+
| align=center |80|| [[Użytkownik:Muzyk Marcin|Muzyk Marcin]]                                       ||O/Pdl-09w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |81|| [[Sosnowski Zenon]]         ||O/Pdl-10w||wybór
+
| align=center |81|| [[Użytkownik:Sosnowski Zenon|Sosnowski Zenon]]                                 ||O/Pdl-10w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |82|| [[Szabuniewicz Adam]]       ||O/Pdl-11w||wybór
+
| align=center |82|| [[Użytkownik:Szabuniewicz Adam|Szabuniewicz Adam]]                             ||O/Pdl-11w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |83|| [[Trzęsicki Kazimierz]]||O/Pdl-12w||wybór
+
| align=center |83|| [[Użytkownik:Trzęsicki Kazimierz|Trzęsicki Kazimierz]]                         ||O/Pdl-12w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |84||     [[Nowak Marcin]]         ||O/Śwk-01w||wybór
+
| align=center |84|| [[Użytkownik:Nowak Marcin|Nowak Marcin]]                                       ||O/Śwk-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |85||   [[Pańtak Michał]]         ||O/Śwk-02w||wybór
+
| align=center |85|| [[Użytkownik:Pańtak Michał|Pańtak Michał]]                                     ||O/Śwk-02w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |86|| [[Węglarz Jan]]             ||O/Wpl-01c|| czł. honorowy
+
| align=center |86|| [[Użytkownik:Węglarz Jan|Węglarz Jan]]                                         ||O/Wpl-01c|| czł. honorowy
|-
+
| align=center |87|| [[Marciniak Andrzej]]      ||O/Wpl-01w||wybór
+
 
|-
 
|-
| align=center |88|| [[Sumowska Ewa]]           ||O/Wpl-02w||wybór
+
| align=center |87|| [[Użytkownik:Marciniak Andrzej|Marciniak Andrzej]]                             ||O/Wpl-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |89|| [[Węgrzyn Marek]]           ||O/Wpl-03w||wybór
+
| align=center |88|| [[Użytkownik:Sumowska Ewa|Sumowska Ewa]]                                        ||O/Wpl-02w||wybór
 +
|-
 +
| align=center |89|| [[Użytkownik:Węgrzyn Marek|Węgrzyn Marek]]                                     ||O/Wpl-03w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
  
 
|-
 
|-
| align=center |90|| [[Szyjewski Zdzisław]]     ||O/Zpm-01c|| czł. honorowy
+
| align=center |90|| [[Użytkownik:Szyjewski Zdzisław|Szyjewski Zdzisław]]                           ||O/Zpm-01c|| czł. honorowy
 
|-
 
|-
| align=center |91||                             ||O/Zpm-01w||wybór
+
| align=center |91|| [[Użytkownik:Godniak Maciej|Godniak Maciej]]                                    ||O/Zpm-01w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |92||                             ||O/Zpm-02w||wybór
+
| align=center |92|| [[Użytkownik:Klasa Tomasz|Klasa Tomasz]]                                        ||O/Zpm-02w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |93||                             ||O/Zpm-03w||wybór
+
| align=center |93|| [[Użytkownik:Komorowski Tomasz|Komorowski Tomasz]]                              ||O/Zpm-03w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |94||                             ||O/Zpm-04w||wybór
+
| align=center |94|| [[Użytkownik:Miciuła Ireneusz|Miciuła Ireneusz]]                                ||O/Zpm-04w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |95||                             ||O/Zpm-05w||wybór
+
| align=center |95|| [[Użytkownik:Swacha Jakub|Swacha Jakub]]                                        ||O/Zpm-05w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |96||                             ||O/Zpm-06w||wybór
+
| align=center |96|| [[Użytkownik:Szyjewski Grzegorz|Szyjewski Grzegorz]]                            ||O/Zpm-06w||wybór
 
|-
 
|-
| align=center |97||                             ||O/Zpm-07w||wybór
+
| align=center |97|| [[Użytkownik:Zajdel Mirosław|Zajdel Mirosław]]                                  ||O/Zpm-07w||wybór
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
|- style="background-color:#F2F2F2"
 
| || || ||
 
| || || ||
Linia 288: Linia 288:
 
</center>
 
</center>
  
[[Kategoria:Formalna]]
+
[[Kategoria:Formalna|Formalna]]
[[Kategoria:Personalia]]
+
[[Kategoria:Personalia|Personalia]]
[[Kategoria:Zjazd (2017) zwyczajny]]
+
[[Kategoria:Zjazd (2017) zwyczajny|Zjazd (2017) zwyczajny]]

Aktualna wersja na dzień 13:21, 27 cze 2017

Ustalona uchwałą ZG nr 133e/XII/17 z dnia 13.04.2017 r. liczba delegatów zgodnie z obowiązującym kluczem

Lp. Oddz. Liczba czł. honor. Liczba deleg. wyb. Razem liczba del.
1 O/Dśl 1 10 11
2 O/Gśl 1 4 5
3 O/Kpm - 6 6
4 O/Lub - 2 2
5 O/Łód - 4 4
6 O/Maz 7 15 22
7 O/Mpl 2 8 10
8 O/Pom 1 6 7
9 O/Pdk - 4 4
10 O/Pdl - 12 12
11 O/Śwk - 2 2
12 O/Wpl 1 3 4
13 O/Zpm 1 7 8
14 Razem 14 83 97


Lista delegatów

Lp. Nazwisko i imię Jedn. i nk. Status
1 Mazur Zygmunt O/Dśl-01c czł. honorowy
2 Dubielewicz Iwona O/Dśl-01w wybór
3 Huzar Zbigniew O/Dśl-02w wybór
4 Klimczyk Paweł O/Dśl-03w wybór
5 Mazur Hanna O/Dśl-04w wybór
6 Mazur Paweł O/Dśl-05w wybór
7 Maciaszek Leszek O/Dśl-06w wybór
8 Niemiec Andrzej O/Dśl-07w wybór
9 Pec Janusz O/Dśl-08w wybór
10 Staszak Urszula O/Dśl-09w wybór
11 Żmudziński Janusz O/Dśl-10w wybór
12 Nowak Jerzy S. O/Gśl-01c czł. honorowy
13 Głazek Wojciech O/Gśl-01w wybór
14 Kapczyński Adrian O/Gśl-02w wybór
15 Mizerski Adam O/Gśl-03w wybór
16 Smugowski Sławomir O/Gśl-04w wybór
17 Ankiewicz-Jasińska Ewa O/Kpm-01w wybór
18 Bała Piotr O/Kpm-02w wybór
19 Dorożyński Janusz O/Kpm-03w wybór
20 Kwiatkowska Anna Beata O/Kpm-04w wybór
21 Ludwichowski Jerzy O/Kpm-05w wybór
22 Osińska Wiesława O/Kpm-06w wybór
23 Kulik Wojciech O/Lub-01w wybór
24 Miłosz Elżbieta O/Lub-02w wybór
25 Banasiak Robert O/Łód-01w wybór
26 Łuczak Zdzisław O/Łód-02w wybór
27 Niedźwiedziński Marian O/Łód-03w wybór
28 Ostrowska Beata O/Łód-04w wybór
29 Blikle Andrzej J. O/Maz-01c czł. honorowy
30 Deminet Jarosław O/Maz-02c czł. honorowy
31 Hołyński Marek O/Maz-03c czł. honorowy
32 Iszkowski Wacław O/Maz-04c czł. honorowy
33 Jaskólski Stanisław O/Maz-05c czł. honorowy
34 Madey Jan O/Maz-06c czł. honorowy
35 Maniecki Marek O/Maz-07c czł. honorowy
36 Andraszek Anna O/Maz-01w wybór
37 Boboli Agnieszka O/Maz-02w wybór
38 Cenkier Grzegorz O/Maz-03w wybór
39 Cetnarowicz-Jutkiewicz Anna O/Maz-04w wybór
40 Dyżewski Andrzej O/Maz-05w wybór
41 Ganzha Maria O/Maz-06w wybór
42 Kalinowska-Iszkowska Małgorzata O/Maz-07w wybór
43 Marciński Włodzimierz O/Maz-08w wybór
44 Mizerska Ewa O/Maz-09w wybór
45 Paluszyński Wiesław O/Maz-10w wybór
46 Paprzycki Marcin O/Maz-11w wybór
47 Piątkowska Małgorzata O/Maz-12w wybór
48 Sitarski Kamil O/Maz-13w wybór
49 Szatkowski Tomasz O/Maz-14w wybór
50 Wojsyk Kajetan O/Maz-15w wybór
51 Tadeusiewicz Ryszard O/Mpl-01c czł. honorowy
52 Valenta Marek O/Mpl-02c czł. honorowy
53 Bubak Marian O/Mpl-01w wybór
54 Chodacka Beata O/Mpl-02w wybór
55 Jakubowski Maciej O/Mpl-03w wybór
56 Niwicki Jacek O/Mpl-04w wybór
57 Noga Marian O/Mpl-05w wybór
58 Pełech-Pilichowski Tomasz O/Mpl-06w wybór
59 Syryjczyk Tadeusz O/Mpl-07w wybór
60 Szczerba Andrzej O/Mpl-08w wybór
61 Myszor Alicja O/Pom-01c czł. honorowy
62 Adamowicz Marek O/Pom-01w wybór
63 Szukiewicz Piotr O/Pom-02w wybór
64 Kiedrowski Wojciech O/Pom-03w wybór
65 Kifner Tadeusz O/Pom-04w wybór
66 Majewski Andrzej O/Pom-05w wybór
67 Pikus Hanna O/Pom-06w wybór
68 Bolanowski Marek O/Pdk-01w wybór
69 Kwater Tadeusz O/Pdk-02w wybór
70 Mazur Damian O/Pdk-03w wybór
71 Paszkiewicz Andrzej O/Pdk-04w wybór
72 Babicz Zdzisław O/Pdl-01w wybór
73 Bałazy Andrzej O/Pdl-02w wybór
74 Bobrowski Leon O/Pdl-03w wybór
75 Boguski Adam O/Pdl-04w wybór
76 Chojnowski Adam O/Pdl-05w wybór
77 Cichocki Radosław O/Pdl-06w wybór
78 Cwalina Krzysztof O/Pdl-07w wybór
79 Jakubowski Wojciech O/Pdl-08w wybór
80 Muzyk Marcin O/Pdl-09w wybór
81 Sosnowski Zenon O/Pdl-10w wybór
82 Szabuniewicz Adam O/Pdl-11w wybór
83 Trzęsicki Kazimierz O/Pdl-12w wybór
84 Nowak Marcin O/Śwk-01w wybór
85 Pańtak Michał O/Śwk-02w wybór
86 Węglarz Jan O/Wpl-01c czł. honorowy
87 Marciniak Andrzej O/Wpl-01w wybór
88 Sumowska Ewa O/Wpl-02w wybór
89 Węgrzyn Marek O/Wpl-03w wybór
90 Szyjewski Zdzisław O/Zpm-01c czł. honorowy
91 Godniak Maciej O/Zpm-01w wybór
92 Klasa Tomasz O/Zpm-02w wybór
93 Komorowski Tomasz O/Zpm-03w wybór
94 Miciuła Ireneusz O/Zpm-04w wybór
95 Swacha Jakub O/Zpm-05w wybór
96 Szyjewski Grzegorz O/Zpm-06w wybór
97 Zajdel Mirosław O/Zpm-07w wybór