Użytkownik:Wojsyk Kajetan

Wersja z dnia 20:47, 13 cze 2017 autorstwa Dorożyński Janusz (dyskusja | edycje) (Dorożyński Janusz przeniósł stronę Wojsyk Kajetan do Użytkownik:Wojsyk Kajetan: Właściwe miejsce)

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Członek PTI od roku 2007. Od 1974 r. interesuje się praktycznymi zastosowaniami informatyki w nauce i technice, a od 1994 roku w administracji publicznej. Aktywność zawodową w całości podporządkowuje idei tworzenia podstaw funkcjonowania społeczeństwa informacyjnego. W różnych formach (publikacje, konferencje, szkolenia, praca dydaktyczna w szkołach wyższych) działa na rzecz przemiany administracji „papierowej” w „elektroniczną”. Od sierpnia 2010 roku zaangażowany w procesy porządkowania i uspójniania danych przetwarzanych w systemie informacji w ochronie zdrowia. Autor dedykowanego pracownikom administracji e-podręcznika (https://epodrecznik.mac.gov.pl/) w strukturze Wiki, powiązanego z internetowym systemem aktów prawa ISAP (http://isap.sejm.gov.pl/) oraz Wikipedią. Pełnomocnik Ministra Zdrowia ds. otwartości danych publicznych. Doradca Ministra Cyfryzacji.

Vote icon.svg Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie na niniejszej stronie i w jej nazwie, w tym przetwarzanie polegające na ich udostępnieniu przez Polskie Towarzystwo Informatyczne w Internecie oraz umieszczaniu nazwy niniejszej strony na wszystkich innych stronach niniejszej wiki.