Użytkownik:Cetnarowicz-Jutkiewicz Anna

Skocz do: nawigacja, szukaj

150px

Anna Cetnarowicz-Jutkiewicz

absolwentka Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych „Finanse i Bankowość” Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1983 r. członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego, skarbnik Oddziału Mazowieckiego PTI, aktywny rzeczoznawca Izby Rzeczoznawców PTI. Pracowała w Narodowym Banku Polskim.

W latach dziewięćdziesiątych egzaminator na kursach ECDL w Fundacji Aktywizacja (dawniej Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo). Do lipca 2013 r. przedstawiciel PTI we władzach Fundacji Aktywizacja (członek Walnego Zgromadzenia Fundatorów). W latach 2009-2012 przewodnicząca Rady Fundacji. Od września 2013 r. członek Rady Fundacji jako osoba fizyczna i jej wiceprzewodnicząca.

Przewodnicząca zespołu d/s zmian w statucie PTI.

Vote icon.svg Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie na niniejszej stronie i w jej nazwie, w tym przetwarzanie polegające na ich udostępnieniu przez Polskie Towarzystwo Informatyczne w Internecie oraz umieszczaniu nazwy niniejszej strony na wszystkich innych stronach niniejszej wiki.